fbpx

Šviesolaidinis internetas

Šviesolaidinis internetas jau Tavo mieste ir rajone!

Pateikite užklausą ir sužinokite apie geriausius pasiūlymus!

Šviesolaidinis internetas jau Tavo mieste ir rajone!

Pateikite užklausą ir sužinokite apie geriausius pasiūlymus!

Interneto namams planai

Planas Pro 100
100Mbps
∞ GB Lietuvoje
15,00 €/mėn
11,00 €/mėn
Planas Pro 300
300Mbps
∞ GB Lietuvoje
17,00 €/mėn
13,50 €/mėn
Planas Pro 1000
1000Mbps
∞ GB Lietuvoje
25,00 €/mėn
17,50 €/mėn

Išbandyk naujos kartos IPTV televiziją!

Pasirinkite jums labiausiai patinkantį IPTV planą ir žiūrėkite mėgstamus TV kanalus, filmus ir serialus!

Kiti pasiūlymai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip užsisakyti TV Pigiau šviesolaidinį internetą?

Pateikite užklausą TV Pigiau puslapyje ir TV Pigiau klientų aptarnavimo specialistai greitu metu susisieks su jumis. 

Koks maksimalus interneto greitis yra mano vietovėje?

Pateikite užklausą TV Pigiau puslapyje ir TV Pigiau klientų aptarnavimo specialistai greitu metu susisieks su jumis. Paprašysime jūsų nurodyti savo adresą, kad galėtume patikrinti šviesolaidinio interneto galimybes. 

 

Kaip užsisakyti TV Pigiau oro šviesolaidinį internetą?

Pateikite užklausą TV Pigiau puslapyje ir TV Pigiau klientų aptarnavimo specialistai greitu metu susisieks su jumis. Paprašysime jūsų nurodyti savo adresą, kad galėtume patikrinti oro šviesolaidžio interneto galimybes. 

 

Greitas ir patikimas namų internetas

„TV Pigiau“ siūlo greitą, patikimą ir pigų šviesolaidinį namų internetą Lietuvoje. Su mūsų planais galite mėgautis sparčiu interneto greičiu ir aukšta kokybe. Pasirinkite iš įvairių šviesolaidinio interneto planų, pritaikytų jūsų poreikiams ir biudžetui.

Greitas ir patikimas namų internetas

„TV Pigiau“ siūlo neribotą interneto planą nuo vos nuo 11 €! Galite pasirinkti, kaip norite mokėti -  11€ per mėnesį su dviejų metų sutartimi arba 12,50 € per mėnesį su neterminuota sutartimi. Mūsų šviesolaidinio interneto greitis siekia net iki 1 Gbps!

Greitas ir patikimas namų internetas

  1. Namų internetas: Mūsų paslauga skirta jūsų patogumui ir komfortui, kad galėtumėte naudotis internetu namuose be jokių problemų. Mes suprantame, kad greitas ir patikimas internetas yra būtinas šiuolaikiniam gyvenimo būdui.
  2. Neribotas internetas: Mūsų planai suteikia jums neribotą interneto naudojimą, todėl galite žiūrėti filmus, žaisti žaidimus, atlikti darbą ar bendrauti su draugais be jokių apribojimų.
  3. Sklandus naudojimasis: „TV Pigiau“ šviesolaidinis internetas užtikrina sklandų naudojimąsi ir mažina įkrovimo laiką, suteikdami jums puikią naršymo patirtį.
  4. Patikimas ir saugus ryšys: Mūsų technologija užtikrina patikimą ir saugų ryšį, leidžiantį jums naudotis internetu be jokių trikdžių.

Greitas ir patikimas namų internetas

„TV Pigiau“ siūlo įvairius šviesolaidinio interneto planus, pritaikytus skirtingiems poreikiams. Pasirinkite iš neriboto interneto planų, atitinkančių jūsų interneto greičio ir kainos lūkesčius. Štai keletas mūsų populiariausių planų:

  1. Planas „Pro 100“: 100 Mbps greitis už 11 eurų per mėnesį su dviejų metų sutartimi arba 12,50 eurų per mėnesį su neterminuota sutartimi.
  2. Planas „Pro 250“: 250 Mbps greitis už 13,50 eurų per mėnesį su dviejų metų sutartimi arba 17,50 eurų per mėnesį su neterminuota sutartimi.
  3. Planas „Pro 500“: 500 Mbps greitis už 17,00 eurų per mėnesį su dviejų metų sutartimi arba 22 eurų per mėnesį su neterminuota sutartimi.

Planas „Pro 1000“: 1 Gbps greitis už 22,00 eurų per mėnesį su dviejų metų sutartimi arba 28,00 eurų per mėnesį su neterminuota sutartimi.

Užsisakykite šviesolaidinį internetą su „TV Pigiau“

Pasirinkę „TV Pigiau“ šviesolaidinį internetą, investuojate į savo namų patogumą ir greitą, patikimą ryšį. Užsisakykite dabar ir mėgaukitės geriausia interneto paslauga Lietuvoje. Norėdami gauti daugiau informacijos ar užsisakyti, apsilankykite mūsų interneto svetainėje arba susisiekite su mumis telefonu.

„TV Pigiau“ – tai puikus šviesolaidinio interneto pasirinkimas, kuris padės jums išbandyti visas šios technologijos teikiamas galimybes ir mėgautis greitu bei patikimu namų internetu.

Stengsimės pateikti jums patį patraukliausią pasiūlymą!

Užpildykite užklausos formą ir mes susisieksime jau netrukus!

Stengsimės pateikti jums patį patraukliausią pasiūlymą!

Užpildykite užklausos formą ir mes susisieksime jau netrukus!