fbpx

Partnerystė su „Telia Lietuva“: „TV Pigiau“ siūlo šviesolaidinį internetą klientams

Sveiki visi!

Norime pranešti, kad „TV Pigiau“ pradeda bendradarbiauti su „Telia Lietuva“ ir siūlo savo klientams šviesolaidinio interneto planus, naudojant „Telia Lietuva“ šviesolaidinį internetą.

„Telia Lietuva“ šviesolaidinis internetas yra ypač patikimas ir greitas, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori aukštos kokybės, greito ir stabilaus interneto savo namuose ar biure. „Telia Lietuva“ yra viena iš geriausių telekomunikacijų kompanijų Lietuvoje, todėl mes labai džiaugiamės bendradarbiaudami.

Įsigykite „Telia Lietuva“ šviesolaidinio interneto planus per „TV Pigiau“ ir pamirškite interneto trikdžius. Kartu su „Telia Lietuva“ ir „TV Pigiau“ turėsite ypač greitą internetą, o esant galimybei galėsite pasirinkti net iki 1000 mbps greitį. Pateikite užklausą su savo namų adresu ir suteiksime informacijos, kokius šviesolaidinio interneto planus galime pasiūlyti. 

Be to, „Telia Lietuva“ yra inovatyvi ir moderni įmonė, nuolat tobulinanti savo paslaugas ir įrangą, tam, kad galėtų pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams. Todėl mes tikime, kad šis bendradarbiavimas su „Telia Lietuva“ suteiks mūsų klientams daug privalumų ir naudos.

Jei ieškote patikimo ir greito interneto, rekomenduojame užsisakyti „TV Pigiau“ ir „Telia Lietuva“ šviesolaidinio interneto planus. Pateikite klientų aptarnavimo specialistams užklausą ir jie atsakys į visus jums iškilusius klausimus.

Dėkojame, kad pasirinkote „TV Pigiau“ ir „Telia Lietuva“!

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Stengsimės pateikti jums patį patraukliausią pasiūlymą!

Užpildykite užklausos formą ir mes susisieksime jau netrukus!