fbpx

„TV Pigiau“ ir „Bitė Lietuva“ partnerystė: pigesnis mobilus internetas visiems

Bitė partnerystė

Džiaugiamės pranešdami apie naują partnerystę tarp „TV Pigiau“ ir „Bitė Lietuva“! Ši partnerystė leis mūsų klientams pasinaudoti dar pigesniu mobiliuoju internetu, o tai reiškia, kad galėsite žiūrėti savo mėgstamiausias laidas ir filmus, naršyti internete visur ir visada. 

„TV Pigiau“ – tai naujas interneto ir televizijos paslaugų teikėjas, siūlantis ne tik mobiliojo ryšio planus, neribotą namų internetą, bet ir televizijos paketus. „Bitė Lietuva“ yra vienas iš pirmaujančių mobiliųjų ryšio operatorių Lietuvoje, žinomas dėl konkurencingų kainų ir kokybiškų paslaugų, todėl džiaugiamės bendradarbiaudami.

Ko tikėtis iš šios partnerystės?

  1. Išskirtiniai pasiūlymai „TV Pigiau“ klientams. Bendradarbiaudami su „Bitė Lietuva“ siūlome nuolaidas mobiliojo interneto ir pokalbių planams esamiems ir būsimiems „TV Pigiau“ klientams. Tai reiškia, kad galėsite naudotis aukštos kokybės internetu ir pokalbių planais už dar mažesnę kainą.
  2. Greitas ir stabilus internetas. „Bitė Lietuva“ tiekia greitą ir stabilų internetą, o retai pasitaikančius gedimus greitai išsprendžia. Ši partnerystė užtikrins, kad galėsite naudotis mobiliojo interneto ir pokalbių planais be jokių trikdžių.
  3. Paprastas ir patogus sąskaitų apmokėjimas. Sąskaitas už „TV Pigiau“ paslaugas galėsite apmokėti vieno mygtuko paspaudimu taip sutaupydami laiką ir patogiai valdydami savo finansus.

 

Kaip pasinaudoti šiuo pasiūlymu? Jeigu jau esate „TV Pigiau“ klientas, tiesiog sekite naujienas internetinėje svetainėje www.tvpigiau.lt ir sužinokite apie specialius pasiūlymus, skirtus tik jums. Jeigu dar nesate „TV Pigiau“ klientas, tai puikus metas prisijungti prie mūsų bendruomenės ir pasinaudoti šia išskirtine galimybe.

Ši nauja partnerystė su „Bitė Lietuva“ yra dar vienas žingsnis siekiant užtikrinti, kad „TV Pigiau“ klientai galėtų mėgautis ne tik gera interneto kokybe, bet ir konkurencingomis kainomis. Mes tikime, kad ši partnerystė su „Bitė Lietuva“ leis mums toliau tobulėti, taip pat padės augti kartu su klientų poreikiais ir lūkesčiais.

Daugiau informacijos apie šią partnerystę ir išskirtinius pasiūlymus rasite mūsų svetainėje www.tvpigiau.lt. Išbandykite mūsų mobiliojo ryšio ir neriboto interneto planus su „Bitė Lietuva“ jau dabar!

Ateityje „TV Pigiau“ ir „Bitė Lietuva“ planuoja plėsti bendradarbiavimą, kad klientams būtų pritaikyti dar geresni naujausių technologijų sprendimai. Mūsų tikslas – kurti ilgalaikius ir vertingus santykius su klientais, teikiant aukščiausios kokybės paslaugas ir geriausią kainų bei pasiūlymų derinį.

Dėkojame už tai, kad renkatės „TV Pigiau“ ir „Bitė Lietuva“. Mes žinome, kad visada galite rinktis kitą paslaugų teikėją, tačiau esame dėkingi už galimybę tapti jūsų pasirinkimu. 

Apsilankykite mūsų svetainėje www.tvpigiau.lt, kad sužinotumėte daugiau apie šią partnerystę, išskirtinius pasiūlymus ir kaip galite pasinaudoti šia puikia galimybe. Mes esame visada pasirengę atsakyti į jums iškilusius klausimus ar padėti išsirinkti tinkamiausią interneto ar mobiliojo ryšio planą, atitinkantį jūsų poreikius.

Dabar – pats laikas mėgautis aukščiausios kokybės televizija ir greitu bei pigiu mobiliuoju internetu su „TV Pigiau“ ir „Bitė Lietuva“!

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Stengsimės pateikti jums patį patraukliausią pasiūlymą!

Užpildykite užklausos formą ir mes susisieksime jau netrukus!